Smějte se s námi

|<   <<   >>   >|  
Na této stránce naleznete pár vtipů, které mají něco společného s rybičkami.

Pár vtipů o zlaté rybičce, ale i jiných:
Smějte se s námi
 • To takhle Víťa Kožený chytá na Bahamách ryby a tahá jednu za druhou... Když tu najednou vytáhne rybku zlatou. Hodí ji do kyble a tahá dál. No a z kýble se ozve: "No, Viktore, já jsem přece zlatá rybka, co takhle tři přání?" Viktor se na ni podívá zamyslí se a odpoví: "No dobře, tak co chceš?"
 • Rybář chytí zlatou rybku, vytáhne ji na břeh, a rybka najednou promluví lidským hlasem: Když mě pustíš, splním ti tři přání. Rybář na to kouká jako zjara, a ještě než se vzpamatuje z překvapení, vykoukne z vody jiná ryba a povídá: Nepouštej ji, kecá.
 • Chudá škaredá holka jde kolem rybníka, když v tom z vody vykoukne zlatá rybka. Říká, nebuď smutná, splním ti tři přání. Dívka se zaraduje a říká: Chci, abych byla krásná. Podívá se do vody a co nevidí, je z ní úplná kráska. Říká druhé přání: Chci, aby moje chatrč byla zámek. Otočí se a z chatrče je zámek. Chvíli se rozmýšlí a přeje si, aby z jejího kocoura byl krásný mladík. Ohlédne se a přichází mladík, ona mu běží naproti a ptá se ho. Copak ty, můj milý, ty nemáš radost ? Mladík zavrtí hlavou a říká. Co tě to v loni napadlo, nechat mne vykastrovat?
 • To znáte, jak jede Čech na dovolenou k moři a v klidu si rybaří, když z ničeho nic najednou chytne zlatou rybku? No, tak tu rybku vytáhne a ona povídá: "Hele, když mne pustíš, tak ti splním dvě přání, já jsem totiž zlatá rybka." A on teda, že jo, ale jak to, že jenom dvě, když v každý pohádce a v každým slušným vtipu se zlatou rybkou se vždycky splňujou přání tři. No a rybka mu vysvětluje, že se časy mění, nejsou peníze atp., no prostě se vymlouvá co to jde. No ale stejně se dohodnou na těch dvou přáních, a rybka povídá: "Tak si teda přej svoje první přání." A Čech se zadívá do zapadajícího slunce nad mořem a říká: "Tak já si teda přeju, aby to moře bylo plný piva." "Staniž se," řekla ryba a stalo se. "A to druhý přání?" ptá se ryba. Čech se zase zamyslí a říká: "Ještě tři lahváče na ráno!"
 • Chytí rybář zlatou rybku, podívá se na ní, hodí ji naštvaně do vody a povídá: "Zase zlatá, kdo to má furt žrát?"
 • Blondýnka chytí zlatou rybku a zlatá rybka povídá: "Pusť mě! Splním ti tři přání!" Blondýnka na to: "90-60-90!"
 • Vesničan chytí zlatou rybku... "Sedláku, když mě pustíš, tak ti splním tři přání." Vesničan po ní začne zuřivě skákat v holinách a řve na ni: "Jaký já jsem u tebe sedlák!?!"
 • Ruským vědcům se povedla skřížit zlatá rybku se žralokem a vznikla zlatá rybka, která vám splní poslední tři přání.
 • Potká mladý policista staršího kolegu a ten nese v ruce knihu. Mladý se jej ptá co to nese a starší mu vysvětlí, že je to kniha, která pojednává o logice - logickém myšlení. Mladý polda říká, že tomu nerozumí a tak starší mu povídá: No tak například: Máš doma akvárko? Mladej říká: Ano mám. No tak vidíš, říká starší, z toho logicky plyne, že máš rád zvířata. Z toho zase plyne, pokračuje starší policajt, že ten, kdo má rád zvířata, má rád lidi. No a logické zase je, že kdo má rád lidi, a protože jsi chlap, tak máš rád ženský néééé??! Aha, povídá mladý polda a rozejdou se. Mladý policajt jde s jiným kolegou na ulici dělat pořádek a kolega se ho ptá co je nového. On mu na to říká, že se naučil něco o logickém myšlení a protože ani tento jeho kolega neví co to je - chce to vysvětlit. Tak mu mladý policajt vysvětluje: Máš doma akvárko??? Nemám, na to ten druhý. A mladý policajt mu říká: No tak jseš buzerant!!!
 • Přijde jeden podnikatel ke druhému na chatu na grilování a v tom kouká... nad ohněm se griluje zlatá rybka. Zhrozí se a povídá kamarádovi:,,Zbláznil ses, vždyť to je zlatá rybka, ta Ti mohla přeci splnit tři přání!" Ten druhý se protáhne a v klidu odpoví: ,,Neboj, ty už mi splnila."
 • Jde takhle cikán chytat ryby. Už jich má skoro plnej kýbl a najednou vytáhne zlatou rybku. Rybka: když mě pustíš, splním ti tři přání... Cikán chvíli přemýšlí a pak povídá: chci bejt bílej, chci bejt v balíku a chci, aby se na mě ženský lepily. A na to rybka: čáry máry muří nožka, ať je z tebe always vložka.
 • Chytne rybář zlatou rybku a ta mu říká: "Když mě pustíš splním ti tři přání." Rybař: "Do prdele už zase, neser, neser, neser. ............. Za čtrnáct dní rybka praskne.
 • Chytí rybář zlatou rybku a ta mu říká: "Pokud mě pustíš, splním Ti tři přání, ale bohužel tvoje tchýně toho bude mít vždycky dvakrát tolik." Rybář si přeje dům s bazénem. Stane se, ale jeho tchýně získá dva domy a dva bazény. Rybář si po přeje mercedes. Stane se, ale jeho tchýně dostane dva mercedesy. "A jaké je tvé poslední přání?" zeptá se rybka. Muž odpoví: "A teď chci mít čtyřicýtky horečky..."
 • Rybář chytí zlatou rybku a ta mu povídá: „Když mě pustíš, splním ti tři přání.“ Rybář rybku pustí a rybka na něj z vody volá: „Jaké je tvé první přání?“. Rybář odpoví: „Přál bych si, aby se nikde na světě nezabíjelo a neválčilo“. Rybka chvíli přemýšlí a říká: „ To je velice těžké přání, přej si raději něco jiného“. Rybář: „Tak ať mám tedy krásnou manželku“. Rybka se otočí směrem ke břehu, kde manželka pere pádlo a povídá: „Jak, že bylo to první přání?“
 • Plují dvě rybičky v moři a najednou nad nimi propluje ponorka. "Vidělas to?! Co to bylo?!" povídá jedna. Druhá odpoví: "Ale nic zvláštního, jenom lidi v konzervě."
 • Tati, co je to kamzík? Ale... taková blbá ryba. A tady píšou, že kamzík skáče po skalách. No tak vidíš, jaká je to blbá ryba.
 • "Pepíčku, nakrmil jsi rybičky?" Ptá se maminka Pepíčka. Ten odpoví: "Ano maminko, ale zapoměl jsem jim dát napít."=
 • Na pustém ostrově uvízli bez naděje na záchranu tři ztroskotanci. Rus, Američan a Čech. Jednoho dne uloví na udici zlatou rybku. Když zjistí, co se jim poštěstilo za úlovek, hned se dožadují, aby jim každému splnila tři přání, jinak ji šoupnou na rozpálenou pánev. Ryba na ně poulí své velké oči a říká: "Třikrát tři je devět. Tolik přání splnit v jeden den - to není v mé moci. Já mám kvótu jen tři přání denně. Leč každému z vás mohu splnit jedno přání. To taky není k zahození, ne?" Ztroskotanci rychle pochopí, že každému z nich jedno splněné přání úplně stačí, a tak souhlasí. První je na řadě Američan: "Tak si přeji, abych byl ihned v mém bytě na Manhattanu u své manželky a přátel." Ryba kývne, Američan v mžiku zmizí z ostrova. A jsou tam sami Rus s Čechem. Ryba se obrátí k Rusovi: "Co chceš ty?" On nato: "No to je snad jasný, ne? Ať jsem v okamžení na své dáče na Krymu u své báryšni a svých lahví nejjemnější vodky!" Ryba ani nemrkne (taky nemá, čím by mohla mrkat) a Rus se rozplyne ve vzduchu jako obláček kouře ve větru. A Čech tam zůstal sám. Ryba teď upře své vypoulené oči na něj: "Tak, a co ty?" Čech chvíli přemýšlí, že by mu mohla obstarat basu chlazené plzeňské dvanáctky, ale bystře pochopí, že mu ty lahváče vydrží jen pár hodin, přání bude promarněno a on tam na ostrově zůstane navždy trčet sám jako kůl v plotě :-( A tak s pýchou nad sebou samým, jak mu to prozíravě myslí, říká rybě: "Je tu nějak smutno. Ať jsou ti dva ihned zase zpátky."
 • Stretnú sa dvaja rybári na Dunaji. Jeden sa pýta druhého: "Je tu dobrá voda? "Veľmi dobrá" vraví druhý. "Vôbec sa z nej tým rybám nechce von!"

Znáte nějaký hezký vtip, který má alespoň malou souvislost s akvaristikou či rybičkami? Pošlete nám jej na e-mail info@akvarko.cz.
|<   <<   >>   >|