ADRESÁŘ akvaristických obchodů - pravidla

Pravidla   Mapa   Seznam   |<   <<   >>   >|  
Jaké obchody najdete na stránkách
Na těchto stránkách naleznete adresář maloobchodních kamenných akvaristických obchodů. Velkoobchody zde najdete jen v případě, že alespoň ve vybraných dnech prodávájí své výrobky koncovým zákazníkům.
Kdo může vkládat nové záznamy
Každý registrovaný a přihlášený uživatel může vkládat nebo editovat informace o nových nebo stávajících akvaristických obchodech. Musí se jednat o kamenný obchod a ten se musí zabývat maloobchodním prodejem. Vkládat údaje o obchodech mohou po registraci též majitelé akvaristických obchodů.
Vložení nového obchodu
Vložení obchodu se provádí pomocí odkazu Vložit nový obchod, který je přístupný pouze pro registrované návštěvníky. Tento odkaz se také nachází na každé stránce se seznamem akvaristických obchodů vlevo v horní části stránky. Po zadání údajů o novém obchodě je záznam uložen, ale není aktivní. To znamená, že se nezobrazuje ostatním návštěvníkům stránek. Aktivace záznamu pro zobrazení bude provedena až po kontrole administrátorem těchto stránek.
Editace údajů
Každý přihlášený uživatel může též doplnit nebo upravit již existující údaje o obchodu. Změny ale opět nejsou do databáze promítnuty ihned, ale až po schválení administrátorem. Editace se provádí pomocí ikony Toto je ikona pro editaci údajů o obchodě, která je umístěná v seznamu obchodů na pravé straně u titulku obchodu a která je přístupná pouze registrovaným návštěvníkům. Druhou možností je kliknutí na odkaz Editace v záhlaví nebo zápatí stránky s detailními údaji o vybraném obchodě.
Komentáře k obchodům
Komentáře neslouží ke komunikací s pracovníky obchodu. Slouží pouze k vyjádření Vašich zkušeností s konkrétním obchodem. Komentáře nesmí být vulgární a nesmí být zneužívány k vyřizování osobních účtů. Měly by být co nejoběktivnější, aby zbytečně nepoškozovaly prezentované obchody.
Pravidla   Mapa   Seznam   <   <<   >>   >|