Diskuse  (1. strana z 1)

Historie hledání   Pokec   Zobrazit vše   |<   <<   >>   >|  
Chronologicky řazené příspěvky: (záznamy jsou na řazeny od nejnovějšího po nejstarší)
Příspěvky diskutujícího:
zdenekov
Hledat text:
Hledá se přesně zadaný text, bez rozlišení malých a velkých znaků.
Hledá se pouze v textu  příspěvků,  nehledá se podle jména či data.
Nové téma diskuse    Pokec    Otočit řazení
led time controller tc421 - nové téma
23.5.2019 7:08
zdenekov  (id: 16093 )
[Odpovědět]
Dobrý den všem,
poradí prosím někdo kde stáhnout instalaci na pc k led time controller tc421. Koupil jsem jej přes alliexpres a přiložené instalační CD je prázdné. Tak prosím o odkaz k instalaci, nebo kdo by mi mohl poslat instalační cd.
Moc Vám děkuji.
Zdeněk Ostrava

Přiložený obrázek: led time controller tc421 wifi
26.12.2018 13:16
zdenekov  (id: 16093 )
[Odpovědět]
Ahojky všichni,
jsem začínající akvarista (jestli se to dá tak říct), po mnoha dnech čtení článků a shlédnutí mnoha videí, jsem si splnil svůj sen. Je to 14dní co jsem si založil akvárium 137x65x30cm cca asi 230litrů. Filtr FluvalFX4, topítko 300w, sterilizátor vlastní výroby dle videí, substrát Volcano Black, pár rostlinek z důvodu průhlednosti skrz stěnu. O víkendu jsem pořídil rybky, jak čistící, tak i neonky a pár Neritinek. Ve filtru mám jak vatu, molitan, keram.válečky, tak aktivní filtr (granule od SERY) a Purigen. Nasadil jsem baktérie od Rataje BactoEsex, vodu sterilizoval Primem, a denně přidávám dávku CO2 vital od Rateje.
A teď co dál?!?!
Voda není průzračná-křištálová, stále tam je mnoho jemných částeček, hladina je třetí den mastná(zakalená) a i trocha pěny se oběvuje! Co poradíte? Koukl jsem na přípravek Seachem Pristine, který by měl snad hladinu vyčistit i drobné částečky ve vodě. Co vy na to? A také se chci zeptat jestli mám přidat vzduchovací motorek pro lepší okysličení vody? Dělám určo chyby, proto jsem se tady dnes zaregistroval a budu moc rád za vaše rady. Posílám pár foteček akva i rostlin, které také nevypadají jak mají.
Moc děkuji Zdeněk OV.

Přiložený obrázek: moje akva
Historie hledání   Pokec   Zobrazit vše   |<   <<   >>   >|