Odkazy

Všeobecné   Ryby   Rostliny   Akvária   Spolky   Obchody a služby   Výstavy   Partneři   Teraristika   Z prezentací  
Naše ikona 88x31 bodů
Odkazy na akvarijní rostliny:
Řazení odkazů: - dle názvu - dle počtu kliknutí - dle data vložení
(odkazy jsou řazeny dle názvu stránky)
(náhled z 9.10.2011, kliknutí 4681)
Jedná se o pěstírnu akvarijních rostlin s dlouholetou tradicí, která nabízí kolem 140 druhů rostlin, které pocházejí téměř z celého světa, převážně z tropických a subtropických klimatických pásem. Na stránkách najdete možnost objednání těchto rostlin.
(náhled z 1.12.2018, kliknutí 933)
Internetový obchod věnující se aquascapingu. Nareznete zde i zajímavé informace z oblasti zakládání a údržby přírodních rostliných akvárií. Dokonce je k dispozici ke stažení elektronická kniha na dané téma.
(náhled z 9.10.2011, kliknutí 4669)
Prodejna akvarijních rostlin. Rostliny je možno objednat na internetu a dojdou na dobírku. Samozřejmě nelze objednat vše, co Vám nabízejí (vše Vám neporoste), ale nabídka je velmi bohatá.
Pěstírna vodních a bahenních rostlin s poměrně širokým sortimentem rostlin akvarijních. V rámci seznamu nabízených rostlin jsou k dipozici informace o tom, které rostliny jsou vhodné k pěstování pod vodou a které ne. Nevýhodou této firmy je, že si nelze objednat rostliny po internetu.
(náhled z 9.10.2011, kliknutí 4205)
Česká pěstírna akvarijních rostlin s dlouholetou tradicí. Dodavatel akvarijních rostlin a velkého sortimentu doplňkových akvarijních pomůcek a příslušenství.
(náhled z 1.10.2018, kliknutí 2137)
Velkoobchod i maloobchod s akvaristikou. Zaměřen je na rostlinná akvária. Najdete zde vše, co potřebujete pro prosperující rostlinné akvárium.
(náhled z 9.10.2011, kliknutí 5191)
Do tohoto seznamu jsme tyto stránky zařadili proto, že obsahují spoustu odborných a poučných článků týkajících se akvarijních rostlin a jejich pěstování.
Všeobecné   Ryby   Rostliny   Akvária   Spolky   Obchody a služby   Výstavy   Partneři   Teraristika   Z prezentací