|
Diskuse (1. strana z 1)
| Chronologicky řazené příspěvky: |
(záznamy jsou na řazeny od nejnovějšího po nejstarší) |
|
| Příspěvky diskutujícího: |
| WENZ |
|
|
Nové téma diskuse
Pokec
Otočit řazení
|
|
Zdravím, nemyslím, že něco pomůže sůl a podobné věci, a šok je také jen průvodní jev, obávám se, aby nebyl poškozen plynový měchýř, tedy plíce ryby, a to je neléčitelné. Teď po třech dnech od vašeho dotazu, jak je na tom ?
S pozdravem WENZ
Zdravím, a jak to dopadlo nakonec ? Příčinu odstranit, vodou to není, něco tam hnije, plné dno detritů, něco se může louhovat z kořenu, něco se tam množí blbě, voda sama to ale asi nebyla,co?
To je u každého živočicha jiné, jaký parametr je důležitý. Hlavně z toho nedělat technickochemickou vědu, ta v přírodě také neexistuje. Většinou stačí, když je voda mokrá, a to v zásadě vyhovuje všem. Silvestrovský frček....
Je dobře, že se tady diskutuje a je alespoň trochu akvaristicky živo, jedno z mála takových míst, většinou mezi akvaristy a spolky hlavně tzv. chcípl pes. Úroveň celé akvaristiky, jako celku, je bohužel ve velkém poklesu. A to vztahově, vědomostně i lidsky.
Zdravím diskusi, WENZ
Partner rubriky Partner rubriky
|
|