|
Diskuse (1. strana z 1)
| Chronologicky řazené příspěvky: |
(záznamy jsou na řazeny od nejnovějšího po nejstarší) |
|
| Příspěvky diskutujícího: |
| Radek74 |
|
|
Nové téma diskuse
Pokec
Otočit řazení
|
|
Děkuju za odpověď, taky si myslím, že se jedná o mšice.
Dobrý den, mohl by někdo poradit co to je za h....? A jak se ho zbavit?
Přiložený obrázek: Brouček
Děkuji, no ta jejich živost je doopravdy úžasná, podle mě jedny z nejživějších akva. rybek. Všechno přikryté nemají kudy utéct. Ale nevím kdo koho leká. Žena večer má strach kolem akvária jít na WC. Je to komické.
Děkuji za odpověď a počkám ještě pár měsíců až doroste potěr, třeba bude klidnější, když nebude přemístěný.
Partner rubriky Partner rubriky
Dobrý den
nemá někdo zkušenosti s chovem duhovky diamantové. Mám rybky asi půl roku, akvarium v dobrém stavu,bez řas, rostliny rostou. Rybky jsou pořád hodně lekavé. Dokážou vyskakovat z akva ven, když je někdo vyruší. Hlavně v noci. Mám už i potěr, asi 15mm velký. Bude se potěr, až doroste, chovat stejně jako rodiče? Nechávám v akváriu, nepřemisťuji. Děkuji Radek
|
|