Dobrý den,
potřeboval bych rychle poradit. Při výměně vody ( akvárium 1000l a měněno bylo cca 600l) nám přestala téci teplá voda a dopustilo se pouze studenou vodou z kohoutku. Všechny ryby ( Oceláti, Arowana, Gibiceps) se pohybovaly na dně akvária a nejhorší je Arowana. Je letargická a trochu se přetáčí a polehává. Prosím o radu, jak je možné rybu "zachránit" ( vitamíny, sůl... nevím?). Nyní jí mám v karanténě v separovaném akváriu. Děkuji všem dopředu. Pavel J.