Ahoj všem, potřeboval bych poradit. Získal jsem akvárium 120x40x50, které předchozí majitel nechal přes zimu venku. Vevnitř zůstalo trochu vody (asi 1 cm) a přes zimu úplně zmrzlo. Myslíte, že ho ještě můžu bezpečně použít, nebo se sklo/silikonové spoje se mohly poškodit? Díky moc!