Diskuse  (1. strana z 1)

Historie hledání   Pokec   Zobrazit vše   |<   <<   >>   >|  
Chronologicky řazené příspěvky: (záznamy jsou na řazeny od nejnovějšího po nejstarší)
Záznamy pro téma (id 9842):
Spoločenstvo
Hledat text:
Hledá se přesně zadaný text, bez rozlišení malých a velkých znaků.
Hledá se pouze v textu  příspěvků,  nehledá se podle jména či data.
Nové téma diskuse    Pokec    Otočit řazení
Spoločenstvo  (Odpověď pro: Strecka  Zobrazit původní příspěvek )
26.1.2018 11:01
Roman   (id: 1 )
[Odpovědět]
Pokud nejsou žádné problémy, tak do akvária nezasahuj. Co se týká SAE, časem uvidíš, zda budou spolu vycházet nebo zda se budou v akváriu neustále nahánět. Jinak těm parmičkám čtyřpruhým (mrenky stvorpruhe), asi chvíli bude trvat, než se otrkají, ale raději je sleduj, neb občas ostatním rybám dokáží pěkně pocuchat ploutve.
Spoločenstvo  (Odpověď pro: Roman  Zobrazit původní příspěvek )
26.1.2018 10:08
Strecka   (neregistrovaný návštěvník)
[Odpovědět]
Dakujem Roman za reakciu..ryby spolu vychadzaju, prve boli SAE, o tyzden tetry a nakoniec guramy s panciernickami(tie sme prikupili do poctu 5) Vsetky su v pohode, nebiju sa, len tie mrenky stvorpruhe su od zaciatku ukriknute..vacsinu casu travia schovane v rohu pod rastlinami a su vyfarbene pekne ale so sytym cervenym nadychom.
Spoločenstvo  (Odpověď pro: Strecka  Zobrazit původní příspěvek )
3.1.2018 21:20
Roman   (id: 1 )
[Odpovědět]
S parmičkami černopruhými (SAE) je to složité, jakmile vyrostou, může jim být akva těsné. Záleží na tom, jak se k sobě budou mít. Máš tam docela dost druhů a většinou jsou to ryby hejnové. Třeba pancéřníčci se cítí lépe ve větším počtu. Je otázka, jak se ti chovají parmičky čtyřpruhé, nedotírají na ostatní ryby? Jak dlouho spolu tato osádka funguje?
Partner rubriky
Partner rubriky
Spoločenstvo - nové téma
2.1.2018 20:58
Strecka   (neregistrovaný návštěvník)
[Odpovědět]
Ahojte, rada by som skusenejsich poprosila o nazor na zlozenie spolocenstva v nasom akva. Mam dojem,ze sme to trochu prekombinovali,tak by bolo super to spolu trochu "upratat". Takze, akva je 120l,strk hrubsi aj jemne zrnity,dreva,kamen,5druhov rastlin..tak a k rybam:2xSAE, 3xprisavnik, 2xgurama perletova, 5xtetra cervenoplutva, 5xmrenka stvorpruha,12neonka, 2xpanciernicek panda, slimaky ampilaria a helenky.. dakujem za nazor
Historie hledání   Pokec   Zobrazit vše   |<   <<   >>   >|