Diskuse  (1. strana z 1)

Historie hledání   Pokec   Zobrazit vše   |<   <<   >>   >|  
Chronologicky řazené příspěvky: (záznamy jsou na řazeny od nejnovějšího po nejstarší)
Záznamy pro téma (id 10058):
Přemrzlé akvárium
Hledat text:
Hledá se přesně zadaný text, bez rozlišení malých a velkých znaků.
Hledá se pouze v textu  příspěvků,  nehledá se podle jména či data.
Nové téma diskuse    Pokec    Otočit řazení
Přemrzlé akvárium  (Odpověď pro: Milan95  Zobrazit původní příspěvek )
17.12.2025 14:43
Roman   (id: 1 )
[Odpovědět]
No, kamarád měl akvárko venku, pravidelně zamrzalo a zvládalo to docela dlouho. Asi bych ho napustil a zkontroloval, že nikde dole "nerosí". Pokud té vody bylo opravdu trochu, myslím si, že to akvárium zvládne a dá se používat i nadále.
Přemrzlé akvárium - nové téma
24.11.2025 8:49
Milan95   (neregistrovaný návštěvník)
[Odpovědět]
Ahoj všem, potřeboval bych poradit. Získal jsem akvárium 120x40x50, které předchozí majitel nechal přes zimu venku. Vevnitř zůstalo trochu vody (asi 1 cm) a přes zimu úplně zmrzlo. Myslíte, že ho ještě můžu bezpečně použít, nebo se sklo/silikonové spoje se mohly poškodit? Díky moc!
Historie hledání   Pokec   Zobrazit vše   |<   <<   >>   >|