|
Diskuse (1. strana z 1)
| Chronologicky řazené příspěvky: |
(záznamy jsou na řazeny od nejnovějšího po nejstarší) |
|
| Záznamy pro téma (id 10058): |
| Přemrzlé akvárium |
|
|
Nové téma diskuse
Pokec
Otočit řazení
|
|
Přemrzlé akvárium (Odpověď pro: Milan95 )
17.12.2025 14:43
No, kamarád měl akvárko venku, pravidelně zamrzalo a zvládalo to docela dlouho. Asi bych ho napustil a zkontroloval, že nikde dole "nerosí". Pokud té vody bylo opravdu trochu, myslím si, že to akvárium zvládne a dá se používat i nadále.
Přemrzlé akvárium - nové téma
24.11.2025 8:49
Ahoj všem, potřeboval bych poradit. Získal jsem akvárium 120x40x50, které předchozí majitel nechal přes zimu venku. Vevnitř zůstalo trochu vody (asi 1 cm) a přes zimu úplně zmrzlo. Myslíte, že ho ještě můžu bezpečně použít, nebo se sklo/silikonové spoje se mohly poškodit? Díky moc!
|
|