Dobrý den, před nedávnem jsem přendala poraněnou samici betty do izolace. Byla nejdominantnější, takže si myslím, že se spíše poranila o nějaké dekorace v akváriu.Přendala jsem ji kvůli poraněné tlamičce, kterou má již skoro v pořádku, ale v izolaci ji vzniklo ,,popeye”. Vůbec nevím proč. Vodu ji zde měním každý den, protože je v relativně malé nádrži bez filtru a to vždy po krmení. Na internetu jsem našla, že ji na to mám dát ESHU 2000, ale nezdá se mi, že by to pomáhalo.