|
Diskuse (1. strana z 1)
| Chronologicky řazené příspěvky: |
(záznamy jsou na řazeny od nejnovějšího po nejstarší) |
|
| Záznamy pro téma (id 10053): |
| Hmyz |
|
|
Nové téma diskuse
Pokec
Otočit řazení
|
|
Hmyz (Odpověď pro: Roman )
28.7.2025 16:10
Děkuju za odpověď, taky si myslím, že se jedná o mšice.
No, na první pohled to vypadá jako mšice. Možná Aphis fabae.
Hmyz - nové téma
25.7.2025 16:18
Dobrý den, mohl by někdo poradit co to je za h....? A jak se ho zbavit?
Přiložený obrázek: Brouček
Partner rubriky Partner rubriky
|
|